Barevné houby

Karty s barevnými houbami k různým didaktickým aktivitám.
35 Kč

Náhled obsahu:

  • Co je obsahem?

  • Jak pracovat se souborem...

  • Fotogalerie

  • Podmínky užití

10 obrázkových karet (A5) s barevnými houbami ke třídění víček podle barev. Lze je ale využít k mnoha dalším činnostem. Dále jsou obsahem souboru menší kartičky s houbami, které lze využít například jako pexeso.
Z obrázkových karet a obručí můžete vytvořit domečky, ke kterým budou děti dle vašich instrukcí běhat. Děti mohou ve třídě hledat další předměty v dané barvě. Můžete si houby namnožit dle vlastní potřeby a děti je mohou třídit, počítat, porovnávat více/méně, sestavovat logické řady.

Houby můžete i zalaminovat a napsat jim na klobouk číslice či počet puntíků a děti budou muset přiřazovat dle daného počtu např. víčka, kuličky, kaštany apod.

Pexeso lze rovněž využít k rozlosování dětí do dvojic.
© Kateřina Konvalinová.

Tento PDF materiál, včetně obsažených ilustrací a audio záznamů, je dílem autora a je poskytován pro pedagogické a osobní účely. Bez písemného souhlasu autora není dovoleno další veřejné šíření na internetu, sdílení veřejně přístupným způsobem nebo komerční využití tohoto materiálu. Prosím, respektujte autorská práva a použijte tento materiál pouze v souladu s uvedenými omezeními.