Podzimní hry - BINGO v přírodě, Ježek, Kaštánkové skládání

Úryvek z dopisu KLIK školce:

"...zatím jsem zkoušela z Vašich rozšiřujících pracovních listů jen ty podzimní aktivity s ježkem. Využila jsem šablonu bez bodlin, bodliny jsme dolepovali dle libosti a pak jsme vytrhávali z papíru jablíčko a lupínek.

Moc jsem se bála, že to neklapne, ale vyšlo to docela dobře. Ze stejného souboru jsme si udělali jablíčko se zasunovacím červíkem, to se líbilo moc. A protože já miluju dotváření krepovými žmolky, tak jsme je dolepovali kolem jablíčka. Ze starších věcí samozřejmě proběhlo i letos kaštánkování na předlohu a BINGO – to považuji za vítěze všech Vašich počinů a výmyslů, to je fakt geniální.

My to hrajeme normálně i ve třídě, máme rozmístěné krabičky s přírodninami a většinou ve dvojici to kompletujeme. Dnes jsme v rámci Halloweenu tvořili obličeje na malé dýně, co nám donesla jedna hodná maminka. Vytiskla jsem k nim z Vašich čarodějných aktivit pavouky a netopýry a doladili jsme to s nimi. Strašně pěkná jsou půlená jablíčka s různými počty jadérek a k tomu ti červíci. Zatím na to nedošlo, marodila jsem se zánětem průdušek. Ale mám to pořád v šuplíku, že ještě letos přijde ta správná chvilka. Hry přesně tohoto typu vyhledávám, toho není nikdy dost.

Přidávám fotku našich prostírání, co jsme si v rámci zdravého životního stylu vybarvili a zalaminovali, aby nám u stolu chutnalo a abychom zvládli správně položit příbory..."

Zdroj: BINGO v přírodě, Ježek - rozfoukávání, Kaštánkové skládání